Praca w zakładach pracy i spółdzielniach
Holandia wzywa

Holandia wzywa

W Polsce z roku na rok powiększa się bezrobocie, albo też coraz bardziej rozwija się szara strefa. Pracodawcom nie opłaca się płacić minimalnej krajowej pracownikom, która w tym roku wzrosła do co prawda zaledwie 1500zł brutto, ale to i tak dla nich za dużo i wolą kombinować, jak zrobić, aby tylko pracownik dostawał mniej. Z tego też względu nie ma się co dziwić, że młodzi ludzie w akcie desperacji zaczynają się rozglądać za jakąś pracą zagranicą.


Wolą wtedy opuścić swój rodzinny…

Wolą wtedy opuścić swój rodzinny kraj i udać się w pogoni za pieniądzem. Przykra rzeczywistość, niemniej jednak takie rozwiązanie znacznie bardziej się im opłaci. Bardzo pod tym względem prym wiedzie praca w Holandii. Młodzi najczęściej ten kierunek obierają w swoich planach, gdyż praca w Holandii to nie tylko ciekawy zawód i kraj, ale przede wszystkim wysokie stawki, których w naszym kraju się niestety, nie doświadczy. Np. weźmy sobie takiego spawacza.

Galeria

http://duijndaminternational.pl

Foto: www.holandia.praca-ue.pl

Ten jest w stanie zarobić tam nawet 15 tysięcy złotych miesięcznie, podczas gdy u nas, jeśli by się już nawet udało mu znaleźć pracę w zawodzie, to mógłby dostać może ze 3-4 tysiące złotych, tak więc różnica jest kolosalna. Dlatego też, jeśli wyjazd nie jest dla Ciebie problemem, to wpisz sobie hasło praca w Holandii do wyszukiwarki, a na pewno znajdziesz coś i dla siebie. Taka praca w Holandii bowiem to te same zasady co u nas, ale znacznie lepiej opłacane.

GPW - Notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>